KOCHAC-co to tak naprawde znaczy????

Po pierwsze spokojnie, nie potrzebne jest "agresywne" zachowanie:)zauważ, że Jezus Chrystus namawiał do swej wiary raczej ludzi z niższego szczebla społeczeństwa.Co do ukrzyżowania.Nie zgodze się z tym co przedstawiłaś.Ciało Jezusa Chrystusa było powieszone(górne kończyny) za nadgarski, dokładniej mówiąc gwóźdź nie był wbity w dłoń, lecz pod nią.Możliwe, że ciało kobiety "zerwałoby" się szybciej, lecz nie sądze aby kobieta była na to "za słaba".Płeć Boga, kurcze, On nie jest ani mężczyzną ani kobietą!Bóg nie jest stworzeniem ludzkim, jest bytem niematerialnym, czymś tak abstrakcyjnym, że rozum ludzki nie potrafi sobie tego wyobrazić.Bóg nie jest materią, jest pewym Absolutem, którego nie potrafimy pojąć, a tym bardziej nazwać.Ludzie zabraniają, nie Bóg.Bóg dał nam wolną wolę i ingereuję w nasze życie wtedy, kiedy widzi, że potrzebujemy Jego pomocy.Takie są "prawa natury".Niestety, gdyż ja osobiście się z nimi nie zgadzam.Wyrzucenie z raju jest pewną metaforą, jak wiele rzeczy w Biblii.Księga rodzaju to poemat o Akcie stworzenia, nie można tego brać dosłownie.Jezus Chrystus przyszedł, tak mi się wydaje, aby dać nowe prawa ludziom i pewne rzeczy zmienić.Odnośnie potomstwa Jezusa, wiesz, to byłby bardzo istotny szczegół Jego życia.Żadna Ewangelia o tym nie wspomina, a są one w pewnym sensie, biografiami Jezusa Chrystusa.Na przysszłość, jeśli uważasz, że wszyscy mężczyźni pragną zdominowania kobiet i chcą za wszelką cenę piastować najwyższe urzędy, to nie masz racji.


Co myślicie na temat długości włosów u kobiet i mężczyzn? oraz o ich kolorze, Beunetki czy Blondynki?

Staram się być wolnym od przesądów. Dziewczęta nie muszą być długowłose. Ważniejsze, zeby były długonogie. Tym bardziej, ze to znacznie trudniej zapuścić. Nie wspomnę o farbowaniu.
jaro pragmatyczny

* Czarodziejka wraz z Nimornem podjechali wolno do bramy. Siringa zastukała szybko czekając na strażnika. Mężczyzna pojawił się szybko otwierając wrota. Skłonił się nisko przepuszczając ich. *